Przeprowadzki Prywatne
Przeprowadzki indywidualne

Ci z Państwa, którzy choć raz się przeprowadzali wiedzą, że to prawdziwa rewolucja życiowa - wszystko się gubi, tłucze, psuje, a te podrapane ściany, drzwi to już totalny koszmar. W celu uniknięcia takich problemów najlepiej zwrócić się do nas - profesjonalnej firmy zajmującej się przeprowadzkami. Nasz pracownik przyjedzie do Państwa, obejrzy mieszkanie, wyceni i doradzi jak bez zbędnych problemów zorganizować przeprowadzkę.

Jakość i poziom naszych usług daje naszym Klientom poczucie komfortu i gwarancję, że przeprowadzka Ich mieszkania lub domu będzie wykonana przez kulturalny i profesjonalny personel naszej firmy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, przed każdą przeprowadzką dostarczamy materiały potrzebne do zapakowania: szafy tekturowe na odzież wiszącą, koce, folie itp.

Mając na uwadze zmieniające się zapotrzebowania klientów oraz różnorodność ich oczekiwań oferujemy dwa warianty wykonania przeprowadzki:

Przeprowadzka STANDART

Po wcześniejszym uzgodnieniu kilka dni przed przeprowadzką, dostarczamy materiały pakowe (pudła tekturowe, taśmy, kartony na odzież wiszącą itp.) oraz materiały zabezpieczające (koce, folie pęcherzykową, papier pakowy itp.) Usługa dostarczenia jak i koszt materiałów pakowych jest dodatkowo płatny i nie wchodzi w cenę przeprowadzki. Klient pakuje we własnym zakresie wszystkie drobne rzeczy do kartonów. My zajmujemy się zabezpieczeniem mebli do transportu oraz załadunkiem, transportem i rozładunkiem.

Przeprowadzka MINI

Wariant dla osób szukających usług transportowych bez wsparcia ze strony naszych pracowników. Udostępniamy Państwu samochód z kierowcą oraz odpłatnie komplet materiałów do pakowania i zabezpieczenia mienia.

Gwarancja Solidności i Punktualności.
przeprowadzki prywatne Opole przeprowadzki prywatne Opole